slider1
NOWOŚĆ
OPAKOWANIA
PAPIEROWE !!!!

Blog

hurtownia kwiatów doniczkowych

W co pakować kwiaty doniczkowe?

Opublikowano: Sierpień 1, 2021

Trafiające do sprzedaży kwiaty doniczkowe wymagają doboru właściwego opakowania. Jest to niezwykle ważne z kilku powodów, a jednym z nich jest konieczność zabezpieczenia roślin przed uszkodzeniami na czas transportu. Wyjaśniamy, w co pakować kwiaty doniczkowe, aby przetrwały transport oraz dobrze prezentowały się na ekspozycji w kwiaciarni lub w centrum ogrodniczym.

Czytaj dalej

maszyna produkcyjna folia

Z jakich materiałów wykonuje się opakowania biodegradowalne?

Opublikowano: Lipiec 8, 2021

Rynek opakowań dostosowuje się do potrzeb producentów oraz konsumentów, a także zmieniających się przepisów, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego. Z tego względu typowe tworzywa sztuczne zastępują przypominające wyglądem plastik opakowania biodegradowalne. Wyjaśniamy, z jakich materiałów powstają i czy są ekologicznym rozwiązaniem.

Czytaj dalej

recykling folii

Czy opakowania foliowe mogą być eko?

Opublikowano: Czerwiec 22, 2021

Zanieczyszczenie środowiska naturalnego wszechobecnym plastikiem to globalny problem, który wymaga podjęcia skutecznych działań. Jednym z nich jest zmiana technologii produkcji różnego rodzaju opakowań, dzięki której nawet z pozoru nieprzyjazna środowisku folia może stanowić dla natury minimalne zagrożenie. Wyjaśniamy, czym są opakowania z eko-plastiku i jakimi właściwościami się charakteryzują.

Czytaj dalej

eurosleebe

„Innowacyjna technologia produkcji opakowań z folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych”
Beneficjent: Eurosleeve Spółka Akcyjna
Wartość projektu:5 858 490,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 1 866 800,00 PLN
 
CELE PROJEKTU: Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa poprzez inwestycje w innowacyjną linię technologiczną do przerobu folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych co pozwoli na zaoferowanie nowego wysokiej jakości produktu. 
 
PLANOWANE EFEKTY: Najważniejsze efekty projektu obejmują wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa nowego produktu (opakowania z folii biodegradowalnej, barierowej i polipropylenowej), dotarcie do nowych rynków zbytu, rozpoczęcie działalności eksportowej, wykorzystanie rozwiązań TIK, poprawę BHP oraz wzrost zatrudnienia w spółce. Przedsięwzięcie wpłynie na zwiększenie potencjału technologicznego oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacji procesowych, produktowej oraz nietechnologicznych.
 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Śląskiego na lata 2014-2020.